Tanári Kar 2020-2021

magyar katedra

  • Bagosi Ilona - magyar nyelv és irodalom, vezetõségi tanács tagja 2012-2015
  • Fazekas Katalin - magyar nyelv és irodalom, munkaközösség vezetõ
  • Fisár Erika - magyar nyelv és irodalom, francia nyelv
  • Fórizs Enikõ - magyar nyelv és irodalom, német nyelv
  • Pataki Enikõ - magyar nyelv és irodalom - igazgató
  • Téglás József- magyar nyelv és irodalom

  • matematika katedra

  • Cziprok András- matematika,munkaközösség vezetõ
  • Forgács István - matematika
  • Kató Enikő - matematika
  • Kui Rita - matematika
  • Tempfli Gabriella - matematika
  • Ványi Emese - matematika

  • informatika katedra

  • Bálint Zsuzsa - informatika, vezetõségi tanács tagja
  • Csipõ Enikõ- informatika, munkaközösség vezetõ
  • Demeter Csaba - informatika
  • Tódor Erika - informatika

  • fizika katedra

  • Juhász Paulina -fizika, munkaközösség vezetõ
  • Szilágyi Czumbil Judit-Anna - fizika- igazgatóhelyettes
  • Szabó Emese -fizika
  • Képiró Ágota -fizika

  • kémia katedra

  • Atyim Erzsébet- kémia,munkaközösség vezetõ
  • Gábor Annamária - kémia

  • biológia katedra

  • Bartha Helga Melinda - biológia
  • Sárándi Annamária - biológia

  • földrajz katedra

  • Nagy Tünde Mária- földrajz
  • Tar István - földrajz, vezetõségi tanács tagja
  • román katedra

  • Anderco Ileana Daniela - román nyelv és irodalom
  • Ballos Camelia - román nyelv és irodalom
  • Bozga Anda Csilla - latin nyelv, román nyelv és irodalom
  • Bumb Viorica - román nyelv és irodalom
  • Luca Laura - román nyelv és irodalom
  • Maier Arnold - román nyelv és irodalom, francia nyelv , munkaközösség vezetõ

  • idegennyelv katedra

  • Ádámkó Réka Beáta - angol nyelv
  • Császár Adalbert - német nyelv
  • Fehér Imola - angol nyelv
  • Franczia Réka Timea - angol nyelv
  • Mészáros Adél Krisztina- német nyelv
  • Hirth-Koroknai Katalin Ilona- német nyelv
  • Orbán Emõke - angol nyelv, munkaközösség vezetõ
  • Polacsek Annamária - angol nyelv
  • Szilágyi-Peleski Panna - angol nyelv

  • történelem katedra

  • Csorján Árpád-Jozsef történelem
  • Muhi Csilla- történelem
  • Sütő Kálmán-Zsolt- történelem

  • társadalomtudomány katedra

  • Kürti Tünde - társadalomtudományok
  • Kótai Levente-Csaba - társadalomtudományok
  • Farkas Tünde-Ilona - társadalomtudományok
  • Sopoian Renáta-Réka - pszichológia

  • torna katedra

  • Kristóf Mihály - torna
  • Kegyes Attila - torna
  • Uta Andrea Eva - torna

  • vallás katedra

  • Kirner Matild - vallás
  • Kovács Erika - vallás, munkaközösség vezetõ

  • zene és rajz katedra

  • Nevezi Dobosi Antónia Csilla - zene
  • Igli Brigitta Gabriella - mûvészetek, rajz

  • tanítónõk

  • Fülöp Andrea - tanítónõ
  • Kallos Enikõ Rita - tanítónõ, munkaközösség vezetõ
  • Sárosi Melinda Katalin - tanítónõ
  • Szõke Réka - tanítónõ
  • Urbán Tünde Ildikó - tanítónõ
  • Wolf Henriette - tanítónõ
  • óvónõk

  • Boitor Nóra - óvónõ
  • Kukta Annamária- vezetõ óvónõ, munkaközösség vezetõ
  • Makranczi Erika - óvónõ
  • Orosz Júlia - óvónõ

  • iskolai tanácsadás

  • Török Mészáros Tünde, iskolai tanácsadó
  • Botos Imola, iskolai tanácsadó, logopédus

  • Posztliceumi oktatók

  • Bacsa Reka Maria,orvos
  • Barata Mariana, asszisztens
  • Boga Katalin, tanár
  • Borz Tiberiu Sebastian, orvos
  • Buruian Carmen Rita, asszisztens
  • Danku Adriana, orvos
  • Eros Mihaela Mariana, asszisztens
  • Heinrich Otto, orvos
  • Kis Maria, gyógyszerész
  • Kosa Attila, orvos
  • Masculic Boglarka, Farmacist
  • Ory Attila Elek, asszisztens
  • Rakoczi Renata, gyógyszerész
  • Erdei Gabriella, orvos
  • Szabo Katalin, orvos
  • Szabo Maria Laura, asszisztens
  • Szabo Thalmeiner Noemi, tanár
  • Szemerei Melinda Zsuzsanna, asszisztens
  • Torok Tunde, tanár
  • Varga Ritta Reka, orvos
  • Weghofer Gabriella, asszisztens

  • Adminisztráció

  • Barna Antoniu Laszlo, rendszergazda
  • Gnandt Marta, pénzügyi adminisztrátor /titkárnő
  • Kajtar Ecaterina, pedagogógus
  • Medan Zsolt Istvan, informatikus
  • Ostatea Agota-Marta, pedagógus
  • Penzes Magdolna, főkönyvelő
  • Polacsek Gyula Attila, adminisztrátor
  • Samel Kinga-Imola, laboráns
  • Szucs Carmen Andrea, főtitkárnő
  • Zsok Andrea Eva, könyvtáros
  • Kiegészítő személyzet

  • Toma Rodica, óvodai dada
  • Andreikovits Olga, szakács
  • Bogdan Zoica, szakács
  • Fetser Emma, szakács
  • Kenderes Maria, szakács
  • Vaida Rita-Angela, szakács
  • Balla Ida, szakács/gondnok
  • Bocsi Maria Luminita, gondnok
  • Boné Maria, gondnok
  • Gergely Ecaterina, gondnok
  • Katona Gabriella Veronika, gondnok
  • Varga Elisabeta, gondnok
  • Varga Maria, gondnok
  • Fagea Sopronyi Hermina Erzsebet, óvodai dada
  • Toth Katalin Izabella, óvodai dada
  • Kiraly Aniko, raktáros, gondnok
  • Kallós Árpád, munkás
  • Kallos Gusztav, munkás
  • Szucs Miklos, munkás
  • Varga Iozsef, munkás
  • Botos Attila-Robert, portás
  • Kondor Gabor, portás
  • Kajtar Madolna, mosónő
  • t>