Profesori - 2023-2024:

limba și literatura maghiară

  • Csiki Renáta- limba și literatura maghiară
  • Fazekas Katalin - limba și literatura maghiară
  • Fisár Erika - limba și literatura maghiară
  • Fórizs Enikõ - limba și literatura maghiară
  • Fórizs-Kiss Imola - limba și literatura maghiară
  • Huszti Orsolya - limba și literatura maghiară
  • Pataki Enikõ - limba și literatura maghiară - directoare
  • Putovici Tünde - limba și literatura maghiară

  • matematică

  • Cziprok András- matematică
  • Forgács István - matematică - director adjunct
  • Kató Enikő - matematică
  • Kui Rita - matematică
  • Tempfli Gabriella - matematică
  • Ványi Emese - matematică

  • informatică

  • Bálint Zsuzsa - informatică
  • Csipõ Enikõ- informatică
  • Demeter Csaba - informatică
  • Tódor Erika - informatică

  • fizică

  • Juhász Paulina -fizică
  • Szilágyi Czumbil Judit-Anna - fizică
  • Szabó Emese -fizică

  • chimie

  • Atyim Erzsébet- chimie
  • Gábor Annamária - chimie

  • biologie

  • Bartha Helga Melinda - biologie
  • Sárándi Annamária - biologie

  • geografie

  • Nagy Tünde Mária- geografie
  • Tar István - geografie
  • limba și literatura română

  • Anderco Ileana Daniela - limba și literatura română
  • Ballos Camelia - limba și literatura română
  • Bozga Anda Csilla - latină, limba și literatura română
  • Bumb Viorica - limba și literatura română
  • Luca Laura - limba și literatura română
  • Maier Arnold - limba și literatura română

  • limbi străine

  • Ádámkó Réka Beáta - engleză
  • Császár Adalbert - germană
  • Erdei-Doloczki Csilla - engleză
  • Fehér Imola - engleză
  • Franczia Réka Timea - engleză
  • Fülöp Emõke - engleză
  • Mészáros Adél Krisztina- germană
  • Hirth-Koroknai Katalin Ilona- germană
  • Polacsek Annamária - engleză
  • Szilágyi-Peleski Panna - engleză

  • istorie

  • Csorján Árpád-Jozsef istorie
  • Muhi Csilla- istorie
  • Sütő Kálmán-Zsolt- istorie

  • științe sociale

  • Kürti Tünde - științe sociale
  • Kótai Levente-Csaba - științe sociale
  • Farkas Tünde-Ilona - științe sociale

  • educație fizică

  • Kristóf Mihály - educație fizică
  • Kegyes Attila - educație fizică
  • Uta Andrea Eva - educație fizică

  • religie

  • Kirner Matild - religie
  • Kovács Erika - religie

  • muzică și arte plastice

  • Nevezi Dobosi Antónia Csilla - muzică
  • Igli Brigitta Gabriella - arte plastice

  • învățătoare

  • Fülöp Andrea - învățătoare
  • Kallos Enikõ Rita - învățătoare
  • Sárosi Melinda Katalin - învățătoare
  • Szõke Réka - învățătoare
  • Wolf Henriette - învățătoare
  • educatoare

  • Boitor Nóra - educatoare
  • Kukta Annamária- educatoare
  • Makranczi Erika - educatoare
  • Orosz Júlia - educatoare

  • psiholog școlar

  • Tatțr Henrietta, psiholog școlar

  • Profesori - postliceal

  • Bacsa Reka Maria, medic
  • Barata Mariana, asistentă
  • Boga Katalin, profesor
  • Borz Tiberiu Sebastian, medic
  • Buruian Carmen Rita, asistentă
  • Danku Adriana, medic
  • Eros Mihaela Mariana, asistentă
  • Heinrich Otto, medic
  • Kis Maria, farmacist
  • Kosa Attila, medic
  • Masculic Boglarka, Farmacist
  • Ory Attila Elek, asistent
  • Rakoczi Renata, farmacist
  • Erdei Gabriella, medic
  • Szabo Katalin, medic
  • Szabo Maria Laura, asistent
  • Szabo Thalmeiner Noemi, tanár
  • Szemerei Melinda Zsuzsanna, asistent
  • Torok Tunde, tanár
  • Varga Ritta Reka, medic
  • Weghofer Gabriella, asistent

  • Administrație

  • Barna Antoniu Laszlo, informatician
  • Gnandt Marta, administrator financial
  • Kajtar Ecaterina, pedagog
  • Medan Zsolt Istvan, informatician
  • Ostatea Agota-Marta, pedagógus
  • Penzes Magdolna, contabil sef
  • Polacsek Gyula Attila, administrator
  • Samel Kinga-Imola, laborant
  • Szucs Carmen Andrea, secretar
  • Orendi-Schmidt Erika, bibliotecar
  • Personal nedidactic

  • Toma Rodica, óvodai dada
  • Andreikovits Olga, bucătar
  • Bogdan Zoica, bucătar
  • Fetser Emma, bucătar
  • Kenderes Maria, bucătar
  • Vaida Rita-Angela, bucătar
  • Balla Ida, bucătar
  • Bocsi Maria Luminita, gondnok
  • Boné Maria, gondnok
  • Gergely Ecaterina, gondnok
  • Katona Gabriella Veronika, gondnok
  • Varga Elisabeta, gondnok
  • Varga Maria, gondnok
  • Fagea Sopronyi Hermina Erzsebet, óvodai dada
  • Toth Katalin Izabella, óvodai dada
  • Kiraly Aniko, raktáros, gondnok
  • Kallós Árpád, munkás
  • Kallos Gusztav, munkás
  • Szucs Miklos, muncitor
  • Varga Iozsef, muncitor
  • Botos Attila-Robert, portar
  • Kondor Gabor, portar
  • Kajtar Madolna, mosónő